Producenci drzwi - charakterystyka

Stolarka każdego z producentów drzwi charakteryzuje się określonymi cechami. Poniżej po krótce przedstawiamy najważniejsze informacje na temat producentów drzwi oraz ich produktów.

Porta

Porta to największy i jeden z lepiej wiodących producentów drzwi w Polsce. Pierwsze drzwi opuściły fabrykę w roku 1992. Od tego czasu dzieli nas ogromne doświadczenie producenta drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, wejściowych i technicznych. Porta może się również pochwalić zaopatrywaniem dwudziestu tysięcy domów i mieszkań miesięcznie!


Verte

Oferta Verte jest odpowiednia dla ludzi, którzy cenią nowoczesny styl. Dobra jakość wykonania idąca w parze z atrakcyjną ceną to najmocniejsze strony oferty polskiej fabryki. Nowoczesne drzwi wewnętrzne ramowe jak i wejściowe do mieszkania są tym, czego szukamy do wymarzonego domu czy też mieszkania.


Dre

Firma Dre specjalizuje się w produkcji drzwi, których wysoka jakość uznawana jest na całym świecie. Dre powstało w 1991 roku i od razu zyskałyo ogromną popularność. Wszystkie drzwi Dre produkowane są tylko i wyłącznie w Polsce. Każdy detal drzwi wykonany jest z niezwykłą precyzją. Aby zapewnić najwyższą jakość wykonania, każdy egzemplarz jest sprawdzany pod kątem wysokich wymagań jakie stawia swoim produktom firma Dre.


Voster

Wytwórnia drzwi sięga już 20 letniej tradycji, produkcję drzwi wewnętrznych firma zaczęła pod nazwą Drewno-Hurt. Za produktami występującymi pod szyldem Voster przemawia zatem wieloletnia tradycja firmy. Dodając do tego solidność wykonania oraz dbałość o idealne dobranie materiałów i dbałość o szczegóły - otrzymujemy drzwi wysokiej jakości.


Intesno

Intenso to klasyczne, sprawdzone drzwi wewnętrzne z naciskiem na niezawodność. Podejście to pozwala producentowi oferować drzwi o bardzo korzystnym stosunku jakości do ceny. Docenią je zarówno idealiści, jak i najbardziej wymagający.


Kmt

Polska firma KMT od 1967 roku jest jednym z wiodących producentów drzwi zewnętrznych i wejściowych do mieszkania. Produkcja oparta jest na wysoko rozwiniętej technologii oraz unikalnych, opatentowanych rozwiązaniach. Drzwi projektowane są tak, aby spełniły fundamentalne zasady przyjęte przez firmę KMT: stalowa i aluminiowa konstrukcja, duża odporność, niezawodność i kunszt wykonania, znakomity współczynnik przenikania ciepła, wysokie bezpieczeństwo, zgodność z międzynarodowymi standardami. Sztandarowym produktem firmy KMT są drzwi z plus 54, cieszący się ogromnym powodzeniem na Polskim rynku.


Agmar

Agmar to najnowsza technologia i materiały oraz słynna polska tradycja produkcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych drewnianych. Drzwi oddawane w ręce użytkownika to prawdziwe dzieła sztuki. Firma Agmar podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne wykorzystując energie odnawialną- farma wiatrowa. Do malowania drzwi stosują wyłącznie farby ekologiczne!


Convex

Convex - to Grecki producent klamek. Założyciel firmy, pan Pantazelos Panagiotisa , prowadzi działalność w branży okuć i akcesoriów od 1973 roku. Rezultatem jest nowa gama klamek drzwiowych odznaczających się wyraźną elegancją, wyrafinowaniem, perfekcją wykończenia i unikalnością .

Tags: drzwi , producenci , klamki